Provozní řád H.E.A.T. centra Liberec

Návštěvník

 • sportuje na vlastní nebezpečí
 • nedoporučujeme sportovat ženám ve vysokém stupni těhotenství a nemocným (např. se srdečními vadami) – v případě zdravotních potíží doporučujeme poradit se s lékařem!
 • řídí se pokyny a radami instruktora
 • nesmí být pod vlivem alkoholu ani drog
 • z bezpečnostních důvodů nevstupuje na pás se žvýkačkou
 • ve všech prostorách H. E. A. T. centra dodržuje pořádek
 • nevstupuje do sprch s kožními chorobami a plísněmi
 • na mechanický pás vstupuje pouze v pevné obuvi s čistou podrážkou

Pravidla pro rezervace

 1. Lekce HEAT Programu se realizují při min. počtu 3 klientů, sledujte proto, prosíme, stav obsazenosti jednotlivých lekcí. V případě, že budou na Vámi vybrané lekci pouze 2 klienti, lekce se nekoná (kredit z permanentky Vám nepropadá). Máte možnost se přihlásit na jinou lekci s vyšší obsazeností.
 2. Všem klientům, kteří chtějí navštěvovat HEAT PROGRAM Liberec pravidelně a využívat rezervační on-line systém doporučujeme, aby si zakoupili kredity pro on-line rezervace. Jedna Lekce HEAT Programu odpovídá 1 kreditu. Ceny zvýhodněných permanentek naleznete v ceníku. Bez předem zakoupených kreditů si můžete rezervaci zajistit pouze přes e-mail (info@heat-liberec.cz) nebo telefonát (tel. č. 606 179 119) a lekci zaplatit na místě.
 3. Vaši rezervaci je nutné zrušit minimálně 12 hodin před začátkem lekce, nejpozději do 20.00 předešlého dne při zrušení dopolední lekce, jinak Vám bude odpovídající počet kreditů strhnut z Vašeho klientského účtu. Rezervační systém pak posune na uvolněné místo dalšího zájemce z čekací listiny.
 4. Nový klient se může na lekci objednat i telefonicky, ale pokud svou rezervaci případně včas nezruší, již mu nebude při příští telefonické rezervaci vyhověno a svou rezervaci může provést pouze osobně na recepci HEAT Program Liberec ve Dee Gym po zaplacení své lekce předem (při rezervaci).
 5. Pokud si rezervaci lekce včas nezrušíte (min. 12 hodiny pře svou lekcí), Vaše rezervace automaticky propadá 5 minut před začátkem lekce. Ve výjimečných případech, je možné telefonicky oznámit na recepci Vaše případné zpoždění.

Všem klientům moc děkujeme za pochopení a pevně věříme, že tato pravidla budou pro všechny pozitivním přínosem. Bez těchto podmínek bychom nebyli schopni naše studio dále provozovat.

Team H.E.A.T. Program Liberec
Hanychovská 539, 460 07 Liberec